Registrace k zápisu do 1. ročníku

Registrace k zápisu do 1. ročníku 2

Registrace k zápisu pro školní rok 2024/2025 byla spuštěna v pondělí 1. dubna 2024. Děkujeme za váš zájem. Nyní je možná již pouze registrace bez konkrétního termínu.

Vážení rodiče,

registrace k zápisu v systému Zápisy Online bude spuštěnapondělí 01. 04. 2024 v 0.00
ukončenaneděli 14. 04. 2024 v 23.59. V průběhu registrace si můžete zvolit konkrétní termín zápisu. Během zápisu bude také otevřena jedna třída pro neregistrované zájemce.

Žádáme Vás o důkladné vyplnění přihlášky k zápisu, a to zejména v osobních údajích dítěte (př. rodné číslo, místo narození, zdravotní stav) a údajích obou zákonných zástupců (jména, telefon, e-mail). Dále je nutné uvést celý název mateřské školy, sourozence (pokud jsou žáky ZŠ T. G. M. Rokycany) a do poznámky zadat pojišťovnu.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání u zápisu.

Datum vložení: 26. 3. 2024 15:14
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2024 8:13